wtorek, 27 października 2009

mały apdejt

być może zastanawialiście się, co się stało z dupy prawojazdami. owe prawojazdy zaczęły się w końcu rok temu, a wciąż nie pojawiła się żadna konkluzja.
a więc ... (jak mówiła pani polonistka w liceum, nigdy nie zaczynaj zdania od a więc)
a więc:
w dupy torbie znajduje się koszulka formatu a5 z kilkoma dokumentami. z tymi dokumentami w tej koszulce w tej torbie dupa musi się udać do niejakiego pord-u, gdzie musi się zapisać na egzamin. ponieważ dowiedziała się, że na egzamin czeka się jakiś tydzień, maks dwa, to się na razie czai, bo stwierdziła, że to zdecydowanie za szybko. i że się na razie za bardzo denerwuje. więc tak łazi z tymi dokumentami w tej koszulce w torbie, aż się zdecyduje pojechać do dalekiej chylonii, po której niebawem będzie jeździć w punciaku z napisem egzamin. kiedyś.

na razie dupa ma inne poważne zadanie. musi pójść do sklepu muzycznego i kupić kostkę do gitary elektrycznej. i już raz przechodząc koło sklepu muzycznego zdezerterowała, widząc długowłosego pana sprzedającego, wyobrażając się dialog, w którym ona, uśmiechając się najszerzej jak umie i przewracając oczami, mówi "dzieńdobry, ja bym chciała kupić kostkę do gitary elektrycznej", i pan wtedy pyta "jaką", i wtedy się zaczyna, dupa mówi, dalej przewracając oczami nad ladą, "noooo, taką, wie pan, miększą" (tak jej powiedział brat, że raczej miększą), no i wtedy cała historia leci, po co jej ta kostka i w ogóle.
no właśnie, bo po co jej ta kostka.
tego, moi drodzy czytelnicy, dowiecie się za czas niedługi, miejmy nadzieję, że w formie audio-video.
na razie potrzymam was w napięciu. elektrycznym.
(a tu tylko mała zajawka)
i tyle.

3 komentarze:

  1. Instrument wskazuje na kapele Metalową, przez duże M... aż strach się bać. Dupa metalowcem? Czarnym, mrocznym. Włosy obowiązkowo trzeba przefarbować, image zmienić... coś na taką nutę - mroczna, czarny makijaż, czarny lakier, czarne wysokie glany. Była dziewczyna Roberta Sztorma. Żarliwa obrończyni zwierząt. Założycielka i przewodnicząca Organizacji Animacji Ekologicznej. Nie wierzy w Boga. Wyznaje Szatana. Próbowała popełnić samobójstwo. Chce zostać artystką. ...no i teraz gitara pasuje ;-) Nowa Dupa?

    OdpowiedzUsuń
  2. hmmm, trochę nie do końca, znaczy gitara może metalowa, ale kapela bynajmniej nie. a stylizacja będzie, jak przystało na dupę, raczej kolorowa, bardziej trochę punkowo-glamour ;), lakier raczej różowy. i buty raczej na obcasie. :D ale o tym sza na razie. a dupa nowa? nieeee, stara. ;)

    OdpowiedzUsuń