środa, 7 listopada 2007

Introducing...

Zainspirowana podobnymi przejawami aktywności pisarskiej, odczuwając ogromną potrzebę bazgrania samodzielnego, bo pisanie komentarzy przestało wystarczać, w oczekiwaniu na wytęskniony intelektualny językowy blog M. i mój, postanowiłam póki co wypacać się sama w miarę regularnie w niniejszej lokalizacji.

Po co? Bo lubię literki, kręcą mnie słowa, kocham przecinki, anafory, metafory i metonimie. I zdania wielokrotnie złożone też bardzo. Bo trochę podążam za czasami i modą, przecież teraz tak wypada. Bo dokonuję autoterapii sprawdzając, czy jestem w stanie na tyle przełamać swój introwertyzm, żeby nie wstydzić się następnego dnia tego, co napisałam dnia poprzedniego w grafomańskim amoku, a co wszyscy zdążyli już przeczytać. I jeszcze w poszukiwaniu zagubionego ego, bo się zorientowałam, że jakoś mnie nie ma ostatnio, może z tych literek i obrazków coś uda się pozbierać do kupy. A, i przecież jeszcze ten kryzys dwudziestosiedmioletniej blondynki…

A jak? A różnie, pseudoartystycznie, nibyliteracko, grafomańsko, z czystej radości, że te słowa tak same tabunami spod czaszki walą i się pod palce nawijają. Wypacając też czasem zdjęcia ilustrujące omawiane zagadnienia, co je tymi ręcami, przy pomocy urządzenia, wykonałam.

No i będzie trochę jak w zdjęciu tytułowym – o tych dziurach, odstępach i przepaściach, co trzeba na nie uważać. Na czasie. Za przykładem. Ku pamięci. Mięci kupa.

I chyba jednak po polsku, ale znowu tak nie do końca.

Strumieniem świadomości, potokiem słów, z siłą wodospadu.

5 komentarzy:

 1. ja tez lubie zdania zlozone, bo sa fajne i dlugie, i mieszcza tak duzo literek, i tak fajnie sie je czyta, szczegolnie kiedy w trakcie gubi sie sens, i cos tam jeszcze :P

  Ja tez lubie urzadzenie, wiec trzymaj
  www.witnet.pl/~fred/ja.jpg :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja wręcz przeciwnie. Lubię: szybko, krótko i mocno.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się cieszę, bo ja pamiętam Twoją licealną twórczość, co zawsze była fajowska. I ja wiem, że Ty umiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy bendzie o ksionszkach?
  Czesiu lubi...

  OdpowiedzUsuń
 5. Bendzie o ksionszkach tesz. O takich smakowych. :)

  OdpowiedzUsuń